Senioren, Vrijdagavond

De competitie start 6 april om 19.00 uur, 18.30 uur aanwezig

Klik op "Team ..." en ga naar het programma en resultaten op MIJNKNLTB

 

Gemengd dubbel 17+,  19.00 uur hoofdklasse
Team 1 afd.1  
S. Berkelaar (captain) 15366294
S. van der Pligt  22207015
M. Geveke  28914813
W.J.C. Meyboom 22242325
Wouter Berkelaar  16157257

 

 

Gemengd dubbel 17+,  19.00 uur 2e klasse
Team 2 afd.6  
Fons Hoedemaker 23102616
Marc Lugten 30583535
Marco Barendse 22895159
Krien van Beek 16685229
Monique Rijsdijk -Esser 29304113
Mariska Schotanus 21431361

 

Gemengd dubbel 17+,  19.00 uur 3e klasse
Team 3 afd.19  
Bart Lems 25170376
Kelly Louisse 16335643
Simone vd Wel 29657644
Manon Bode 29691788
Rene Nelissen 30548705

 

 

Gemengd dubbel 17+,  19.00 uur 3eklasse
Team 4 afd.17  
Petrina  Bilstra van Geel (Captain) 23552131
Marjon Eppinga 19415885
Rob Eppinga 19415869
Alfred Bilstra 18425682
Bea Snel  23745592

 

 

vrijdagavond Heren Dubbel 17+ 1e klasse
Team 1 afd.1  
Kalle van der Heiden  (captain) 20527713
Johan Schudde (comp. lid)  16231163
Hans Donkersloot       16231147
Kevin de Jonge  (comp. lid)       13167359
Pieter Jan van der Heiden 20527705
Boris Koerts 20706723

 

 

vrijdagavondcompetitie HD 17+ 3e  klasse wordt4eKl.
Team 2 afd.8  
Henk Alkema (captain) 12506745
Fred Blaauw 23687479
Peter Bode  30254248
Gerard de Lange  17554675
Ronald Nieuwenhuizen 12269980
Ron Smits 20905165

 

vrijdagavond dames dubbel 17+  2e klasse
Team 1 afd.4  
Jessica Verweel (captain) 26530619
Sylvia op de Weegh -Born 23961929
Marion Groeneveld-Prins  19493533
Marjo Ooms-den Ouden 16429079
Mirjam Berkelaar-vd Lende 16157265
Wilma de Vries 14503360
Ria Janssen 11871555
Jose Dubbeldam 12949248
Jeannine Oosten 13725165

 

 

vrijdagavond dames dubbel 17+  3e klasse
Team 2 afd.2  
Eugenie de Kovel (captain)                28567498     
Sylvia Luteijn 27037789 
Bertien Winkel                   15721116   
Karen Steenstra     27213757  
Corine van Leerdam 27051641
Eugenie Kraanen  17602483
Marielle van der Velden 30645840

 

vrijdagavond dames dubbel 17+ 3e Klasse
Team 3 afd.8  
Renate Sprey (captain) 14984806
Rosalie van Woensel-Timmerman  20478054
Marjan Basie-de Fijter 20021593
Joke Bode-van Beek 20478089
Sue Darroch-Evans 22536868
Jolanda Kouwenberg 18634125

 

 

vrijdagavond dames dubbel 17+ 4e klasse
Team 4 afd.18  
Karin Phernambucq (captain)       29737419
Suzanne Dekker              30298989
Angela Petrus 31715125
Yvonne van Kempen - Polhuys 29737427

 

 

vrijdagavond dames dubbel 17+ 4e klasse 
Team 5 afd.16  
Patricia Koerts-Bijl (Captain) 29002427
Eline Correlje-Koppenol 29817544
Ellen Geurtsen 28559657
Ingrid Slootjes 27497895
Sherilyn van Rooijen 25375768

 

vrijdagavond dames dubbel 17+ 4e klasse
Team 6 afd.15  
Tessa Zwolle- van der Broek 18584977
Ingrid van de Ven 27102378
Sharon van Kempen 30594847
Fleur van Burk 30597870
Tamara van der Giessen - Dantuma 29701228